Uniwersytety zagraniczne

W Polsce przez długi czas brakowało agencji, która byłaby w stanie zapewnić osobom zainteresowanym podjęciem studiów na uniwersytetach amerykańskich i brytyjskich usługi doradcze o wysokiej jakości. JK Education w ostatnich latach pomagała uczniom, których umieściła w swoich partnerskich szkołach średnich za granicą, a także uczniom w swoich szkołach, które prowadzi w Republice Czeskiej, w kwestii wyboru odpowiednich uniwersytetów zagranicznych.

Nasi uczniowie z powodzeniem dostali się na prestiżowe uniwersytety, jak np. University of California Berkeley, Boston College, University of South Carolina, czy też na Lynn University, University of Tampa, Farfield University oraz wiele innych.

Dlatego postanowiliśmy poszerzyć ofertę naszej agencji o doradztwo w dziedzinie studiów uniwersyteckich dla szerszego ogółu społeczeństwa nie chcąc się ograniczać tylko do doradztwa w sektorze kształcenia w zagranicznych szkołach średnich.

Kompletní poradenský servis

Oferujemy wyjątkową usługę nie tylko na polskim rynku, ale w całej Europie środkowej. Podobnie jak w przypadku naszych zagranicznych szkół partnerskich, również w kwestii zagranicznych uniwersytetów jesteśmy w stanie wytypować odpowiednie szkoły, które odpowiadają twoim preferencjom. Oferujemy także asystowanie podczas całego procesu rekrutacyjnego oraz wizowego i zapewnimy ci wsparcie także przez cały okres kształcenia. Oczywiście, jesteśmy w stanie zapewnić rokującym studentom stypendia naukowe bądź sportowe.

JK Education jest wiodącą firmą konsultingową w zakresie edukacji w Europie Środkowej, ale także jako właściciel prowadzący cztery prywatne szkoły, posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie kształcenia i umieszczania uczniów w zagranicznych szkołach. Członkowie naszego zespołu, z którymi będziecie w trakcie całego procesu współpracować, sami odbyli studia zagraniczne i z powodzeniem współpracowali z wieloma klientami.

Jeśli myślisz o studiach na uniwersytetach w USA i Wielkiej Brytanii, jesteśmy twoim najlepszym możliwym partnerem.

Skontaktować się z doradcą

Nasze usługi

W JK Education pomagamy studentom uzyskać wykształcenie wyższe za granicą. Pomożemy ci w wyborze szkoły i będziemy ci asystować przez cały okres procesu rekrutacji.

POLECIMY
ODPOWIEDNI
UNIWERSYTET

W trakcie osobistego spotkania powiesz nam, jakie masz preferencje i wyobrażenia o zagranicznej szkole a my ci pomożemy wybrać te najwłaściwszą.

PRZEPROWADZIMY CIĘ
PRZEZ PROCES REKRUTACJI

Wyjechać za granicę w celach edukacyjnych jest łatwiejsze, jeśli wiesz jak to zrobić. Pomożemy ci przygotować się do egzaminu SAT oraz TOEFL, poradzimy w zakresie niezbędnych dokumentów i zorganizujemy komunikację z uczelnią.

DORADZIMY JAK UZYSKAĆ
WSARCIE FINANSOWE

Zwłaszcza amerykańskie uniwersytety oferują stypendia naukowe i sportowe. Poradzimy ci jak je zdobyć.

POMOŻEMY ZAŁATWIĆ CI WIZĘ

W odpowiednim czasie i poprawnie wypełnimy razem formularze, które są niezbędne do zagranicznego pobytu.

BĘDZIEMY
TU DLA
CIEBIE

Możesz się zwrócić do nas w każdej chwili z jakimkolwiek problemem w czasie trwania swojej nauki za granicą.

Nasz zespół

Długoterminowym celem naszej agencji jest świadczenie usług w całej Europie Środkowej na światowym poziomie. Aby upewnić się, że nasi klienci otrzymają taką usługę, było to dla nas absolutnym priorytetem, aby z ramienia JK Education osobą odpowiedzialną za proces rekrutacyjny na światowe uniwersytety był profesjonalista. Ktoś, kto ma w tym zakresie bogate doświadczenie osobiste oraz zawodowe.

Alexandra
Alexandra Vasile
Director of College Counselling

Alexandra po ukończeniu studiów magisterskich na jednym z najlepszych uniwersytetów na świecie – University of Oxford, otrzymała PhD. na amerykańskim University of Arkansas. Następnie zaczęła zawodowo doradzać młodym ludziom właśnie w kwestii wyboru szkoły wyższej. Alexandra ma bogate doświadczenie w procesach rekrutacyjnych na europejskich i amerykańskich uniwersytetach.

Alexandra gwarantuje, że podejdziesz właściwie do przygotowań przed wylotem na studia do zagranicznej uczelni.

Napisali o nas

Ta strona używa plików cookie do oferowania usług, personalizacji reklam i do analizy poziomu odwiedzin (další informace). Używając tej strony wyrażasz na to zgodę.