Publiczne szkoły średnie

JK Education od roku 2012 była ukierunkowana jako agencja skupiająca się na pośredniczeniu w podejmowaniu nauki w szkołach z internatem. W roku 2019 zdecydowaliśmy się poszerzyć ofertę o wymianę polegającą na pobytach u goszczących rodzin w państwowych szkołach w USA. Przez ponad 7 lat naszego istnienia spotkaliśmy się z przypadkami rodzin, które rozważały, czy skorzystać z oferty naszych szkół z internatem, lub wybrać się do szkoły publicznej. Po wyborze szkoły publicznej i programu J1 często zdarzało się, że dzwonili do nas po kilku miesiącach, że jednak chcieliby wybrać szkołę z internatem, z wielu różnych powodów.

Niektórzy zostali umieszczeni w szkołach i rodzinach, które nie odpowiadały temu, co było zaprezentowane wcześniej. Niektórzy nie zostali umieszczeni w ogóle. Niektórzy zostali umieszczeni dopiero pod koniec sierpnia, przy czym musieli wyjechać w ciągu kilku dni i nie mieli w ogóle czasu, żeby skontaktować się z rodziną goszczącą i poznać ją. Praktycznie każda ta sytuacja miała wspólny mianownik – słabą komunikację z polską agencją i amerykańską organizacją. Takie sytuacje we współpracy z JK Education nie mają miejsca.

Skontaktować się z doradcą

Dobieramy sobie najlepszych partnerów

W ciągu ostatnich dwóch lat wyraźnie wzrosło zainteresowanie naszymi usługami i coraz więcej rodzin od nas poszukuje również możliwości studiowania w szkołach publicznych. Dlatego postanowiliśmy nawiązać współpracę z organizacją ICES, która według nas jest najbardziej wiarygodną organizacją amerykańską, która oferuje programy J1.

Inne organizacje, z którymi współpracują konkurencyjne agencje, umieszczają w szkołach co roku kilka tysięcy uczniów. ICES umieszcza rocznie około 1300 uczniów. Jest więc o wiele łatwiej rozwiązywać wszelkie problemy, które mogą się pojawić, niż w przypadku agencji, która umieszcza dziesiątki tysięcy uczniów rocznie. Mamy jasno ustawione kanały komunikacyjne z naszą organizacja partnerską i jesteśmy dostępni 24/7, aby rozwiązywać wszelkie problemy.

Co to jest program J1

Program J1 jest przeznaczony dla uczniów, którzy chcą spędzić pół roku lub rok w szkole publicznej w USA w rodzinie goszczącej. Jest to raczej wymiana kulturowa niż pobyt zorientowany naukowo. W USA istnieje kilka dużych organizacji łączących tysiące wolontariuszy – rodzin goszczących, które wybierają sobie uczniów według profilu. Niestety, uczniowie nie mają żadnej możliwości wpływania na to, do jakiej szkoły i w jakie miejsca się dostaną. Istnieje możliwość wyboru za dodatkową opłatą stan lub region w USA, ale nic ponadto.

W chwili gdy student zostanie umiejscowiony nie ma możliwości, aby zmienić szkołę i rodzinę. Ważne jest również, aby pamiętać, że uczniowie z wymiany międzynarodowej są w niekorzystnej sytuacji przy wyborze przedmiotów w amerykańskich szkołach, ponieważ mogą dokonywać wyboru dopiero po miejscowych uczniach. Dlatego często można usłyszeć od tych uczniów, którzy przeszli przez ten program, że nauczanie było bardzo proste w porównaniu z tym w Polsce. Wynika to z faktu, że uczniowie ci nierzadko studiują niższy poziom przedmiotów, ponieważ kursy o wyższym poziomie nauczania są już zapełnione przez miejscowych studentów.

Często mówimy, że program J1 jest w zasadzie loterią. Jeśli będziesz miał szczęście i zostaniesz wybrany przez dobrą rodzinę w dobrej lokalizacji, możesz zyskać wspaniałe doświadczenie, które będziesz pamiętał przez całe życie. Jeśli nie masz takiego szczęścia, wówczas jest istotne, żeby twoja agencja była w stanie rozwiązać wszelkie problemy, jakie mogą się pojawić. Czasami zdarza się, że agencje w tym momencie przestają się komunikować. U nas nic takiego się nie wydarzy z kilku powodów.

PROČ SI VYBRAT PRÁVĚ NÁS?

Zawsze do dyspozycji

Mamy w porównaniu do innych agencji w Polsce, duży zespół ponad 20 osób i dzięki temu jesteśmy w stanie być do dyspozycji 24/7 bez względu na to, czy ktoś ma urlop czy jest w podróży służbowej. Zawsze jest u nas ktoś, kto jest do dyspozycji i szybko rozwiąże wszelkie problemy.

Pomoc przez cały czas trwania procesu

JK Education już od 7 lat działa na podstawie profesjonalnego i indywidualnego podejścia do swoich klientów. Umieściliśmy setki uczniów w naszych szkołach partnerskich i praktycznie rozwiązywaliśmy wszelkie możliwe problemy – sprawy wizowe, odwołania lotów, zapewnienie opieki lekarskiej, operacje, komunikację z ubezpieczycielami itp. Nie jesteśmy więc tylko sprzedawcami pobytów zagranicznych, ale chlubimy się „concierge service” w przeciągu całego procesu nauczania za granicą.

Indywidualne podejście

Absolutnie podstawowa jest przy wyborze programu J1 organizacja, z którą dana agencja współpracuje. My zdecydowaliśmy się na współpracę z organizacją ICES, która jest stosunkowo niewielka. Umieszcza tylko 1300 studentów rocznie, co jest dodatkowym atutem. Rozwiązywanie problemów z agencją, która umieszcza 1300 studentów rocznie jest o wiele prostsze, niż z agencją, która umieszcza ich kilka razy więcej.

Jakość na pierwszym miejscu

W przeciwieństwie do większości agencji, które oferują program J1, my nie zdobywamy klientów niskimi cenami, ale wysoką jakością naszych usług. Dlatego można zaobserwować, że roczny bądź półroczny pobyt J1 z naszą agencją będzie droższy niż z innymi agencjami. JK Education szczyci się indywidualnym podejściem do klienta, szybką komunikacją i umiejętnością radzenia sobie ze wszystkimi problemami i sytuacjami, które mogą wystąpić, jeśli twoje dziecko znajduje się tysiące kilometrów od domu. Do świadczenia tak wymagających usług potrzebujemy profesjonalnego, stosunkowo dużego zespołu, co jest kosztowne. Dlatego nie możemy obniżać ceny kosztem jakości naszych usług.

Skontaktować się z doradcą

Cena programów

Cena rocznego
programu J1
8 810 USD
Cena półrocznego
programu J1
początek w sierpniu, 5 miesięcy
7 700 USD
Cena półrocznego
programu J1
początek we wrześniu, 5 miesięcy
7 100 USD

Cena dodatkowej opłaty za wybór regionu

Wybrzeże zachodnie lub wschodnie
350 USD
Wybór kilku
stanów
550 USD
Wybór konkretnego
stanu
750 USD
Wybór regionu
metropolitalnego
1 400 USD
Floryda, Kalifornia,
Hawaje
1 600 USD

Cena obejmuje także czterodniowy program orientacyjny bądź w New Yorku, bądź w Los Angeles.

Jeśli jesteś zainteresowany nauką, umów się na spotkanie z nami.

Skontaktować się z doradcą

Formularz kontaktowy

NAPISZCIE DO NAS. Zostaw nam swoje namiary, a my skontaktujemy się z Tobą.

*
*
*

Napisali o nas

Ta strona używa plików cookie do oferowania usług, personalizacji reklam i do analizy poziomu odwiedzin (další informace). Używając tej strony wyrażasz na to zgodę.