St. Johnsbury Academy

Vermont

St. Johnsbury Academy łączy w sobie możliwości dostępne tylko w najbardziej prestiżowych i największych na świecie szkołach z internatem, wraz ze wsparciem żywieniowym i opieką osobistą znaną z najlepszych, małych placówek tego typu. Uczniowie St. Johnsbury Academy korzystają z wielu dostępnych możliwości, które obejmują ponad 200 kursów - w tym 30 AP (Advanced Placement) i Dyplom AP, kursy zawodowe dla profesjonalnych artystów (realizowane w Centrum Sztuk Pięknych i Widowiskowych o poziomie akademickim), 16 kursów technicznych, kursy przeddyplomowe, komputerowe oraz 4 kursy językowe (francuski, hiszpański, łaciński, japoński).

Szkoła prowadzi także 40 drużyn sportowych i prawie 60 klubów różnych aktywności. Uczniowie pochodzą z 30 krajów i 25 stanów USA.

Szkoła wyposażona jest we wszystkie niezbędne obiekty od profesjonalnej stołówki po Makerspace (przestrzeń twórcza), gdzie uczniowie kierunków inżynieryjnych mogą realizować swoje wizje rzeczywistości. Międzynarodowe środowisko umożliwia życie i naukę w niezwykle zróżnicowanej społeczności. Klimat i kulturę szkoły definiują: opieka, akceptacja i motywacja. Taka misja przenika całą placówkę i od razu jest widoczna dla odwiedzających jej kampus gości.

Roczniki:9-12, PG

Ilość uczniów:950

Rok założenia:1842

Najlepsze studyjne programy
30 kursów Advanced Placement i AP Diploma

Najlepsze programy w dziedzinie sztuki
40 kursów w zakresie sztuk pięknych i sztuk scenicznych - aż po poziom AP Art

Najlepsze sporty
Większość dyscyplin konkuruje w mistrzostwach Division 1 w Vermont

www.stjacademy.org

Absolwenci szkoły zostali przyjęci do tych uniwersytetów

Czy interesuje Cię ta szkoła? Skontaktuj się z nami i umówmy się na spotkanie.

NAPISZCIE DO NASZ życia szkół

Inne szkoły międzynarodowe

Besant Hill School

California, USA

Rabun Gap Nacoochee School

Georgia, USA

St. Johnsbury Academy

Vermont, USA

The Brook Hill School

Texas, USA

Napisali o nas

JK Education EXPO

Zarejestruj się i osobiście dowiedz się więcej o zagranicznych szkołach z internatem.

Zarejestruj się

Ta strona używa plików cookie do oferowania usług, personalizacji reklam i do analizy poziomu odwiedzin (další informace). Używając tej strony wyrażasz na to zgodę.