Leighton Park School

Berkshire

Leighton Park School uczy kreatywności, krytycznego myślenia oraz zdolności do efektywnego rozwiązywania problemów. Dzięki międzynarodowemu środowisku każdy może nauczyć się czegoś innego. Najlepsze programy szkoły to przedmioty ścisłe, technologia, inżynieria i matematyka (STEM) wraz z programami artystycznymi - muzyką, teatrem i tańcem. Uczniowie mają mozliwość wyboru z szerokiej gamy przedmiotów połączonych z rozwojem umiejętności analitycznych dzięki programowi STEM i soft-skills. Międzynarodowy program tej szkoły iSTEM+ znalazł się na drugim miejscu w rankingu narodowego konkursu STEM Innovation Awards - spośród 354 szkół.

Szkoła ma status Yamaha Flagship Music Education Partner (edukacja muzyczna). Szkoła należy również do Lead Parter for the Network

Ponadto komputerowe laboratorium naukowe szkoły wygrało nagrodę Education Bussiness 2018 Award. Szkoła jest jedną z 40 topowych szkół w Anglii. Według ostatnich badań brytyjskiego rządu uczniowie tej placówki osiągają najlepsze wyniki w Berkshire.

Roczniki:9-12

Ilość uczniów:480

Rok założenia:1890

Najlepsze studyjne programy
STEM (nauka, technologia, inżynieria i matematyka)

Najlepsze programy w dziedzinie sztuki
Muzyka

Najlepsze sporty
Piłka nożna (dla chłopców) lub netbal (dla dziewcząt)

www.leightonpark.com

Absolwenci szkoły zostali przyjęci do tych uniwersytetów

Czy interesuje Cię ta szkoła? Skontaktuj się z nami i umówmy się na spotkanie.

NAPISZCIE DO NASZ życia szkół

Inne szkoły międzynarodowe

Leighton Park School

Berkshire, UK

Westbourne School

Penarth, UK

Foxcroft Academy

Maine, USA

Fryeburg Academy

Maine, USA

Napisali o nas

JK Education EXPO

Zarejestruj się i osobiście dowiedz się więcej o zagranicznych szkołach z internatem.

Zarejestruj się

Ta strona używa plików cookie do oferowania usług, personalizacji reklam i do analizy poziomu odwiedzin (další informace). Używając tej strony wyrażasz na to zgodę.