Balmoral Hall School

Winnipeg

Balmoral Hall (BH) jest najlepszym wyborem dla edukacji młodych dziewcząt. Jest szkołą dla uczennic od 2 do 18 roku życia, skupioną na przygotowaniu do studiów wyższych i zachęcającą do zgłębiania wiedzy przez całe życie. Tworzy środowisko, które krzewi odporność, inspiruje kreatywne myślenie i docenia różnorodność.

Dzięki wsparciu szkoły dziewczyny odkrywają swoje szerokie możliwości, by z przekonaniem osiągać sukcesy, z odwagą sięgać po więcej i wyróżniać się dzięki innowacyjności.

Program nauczania HB kładzie nacisk na naukę metodą „STEM“. Rozwój umiejętności „STEM“ to znacznie więcej niż zorientowanie się na nauce, technologii, inżynierii i matematyce – jest to program, który docenia innowacyjnośc i skupia się na uczeniu się poprzez rozwiązywanie konkretnych problemów. Aby zapewnić ww. innowacyjność i kreatywność, nauka każdego przedmiotu "STEM" połączona jest ze sztuką (zajęciami artystycnymi).

Roczniki:6 - 12

Ilość uczniów:510

Rok założenia:1901

Najlepsze studyjne programy
14 kursów Advanced Placement (AP).

Najlepsze programy w dziedzinie sztuki
STUDIO ARTYSTYCZNE: Portfolio AP (2D) 42S lub Ogólne portfolio AP (3D) 42S, Sztuka teatralna, muzyka (wokalistyka jazzowa)

Najlepsze sporty
Hokej na lodzie

www.balmoralhall.com

Absolwenci szkoły zostali przyjęci do tych uniwersytetów

Czy interesuje Cię ta szkoła? Skontaktuj się z nami i umówmy się na spotkanie.

NAPISZCIE DO NASZ życia szkół

Inne szkoły międzynarodowe

Balmoral Hall School

Winnipeg, Canada

Stanstead College

Stanstead, Canada

Burr & Burton Academy

Vermont, USA

Dunn School

California, USA

Napisali o nas

JK Education EXPO

Zarejestruj się i osobiście dowiedz się więcej o zagranicznych szkołach z internatem.

Zarejestruj się

Ta strona używa plików cookie do oferowania usług, personalizacji reklam i do analizy poziomu odwiedzin (další informace). Używając tej strony wyrażasz na to zgodę.