EDUKACJĄ ZMIENIAMY ŚWIAT

Amerykańskie marzenie

Wszystko zaczęło się, gdy współzałożyciel firmy, Ondřej Kania starał się poznać życie w USA. Chciał uczyć się w Ameryce i dalej rozwijać swój potencjał. Niestety jego rodziny nie było na to stać. Jednak Ondřej nie rezygnował ze swoich marzeń – skontaktował się z ponad 400 szkołami średnimi w USA. Poszukiwania te powiodły się i Ondřej dostał 100%-owe stypendium w średniej szkole w Nowym Jorku.

Po powrocie zdecydował się pomagać młodym ludziom w spełnianiu tego samego marzenia. Dzięki swojemu własnemu doświadczeniu dokładnie zna system pomocy finansowej. Od 2013 r. zdołał umieścić setki uczniów w szkołach z internatem w USA, Kanadzie i Europie. Po 6 latach istnienia JK Education, kierowana przez Ondřeja Kanię jako Prezesa, stała się wiodącą agencją w Czechach, na Słowacji, Węgrzech i w Polsce w zakresie pośrednictwa edukacyjnego w szkołach średnich z internatem.

JK Education EXPO

Każdej jesieni nasza firma organizuje największe w Europie Środkowej, międzynarodowe targi szkół z internatem - JK Education EXPO. Podczas czwartego roku goście targów spotkali się z przedstawicielami 45 szkół z internatem z USA, Kanady i Europy.

W 2019 r. JK EXPO odbędzie się nie tylko w Pradze, Bratysławie, Budapeszcie i Warszawie, ale także w Wiedniu.

ZAKŁADAMY NASZE WŁASNE SZKOŁY

AMERICAN ACADEMY

W 2017 r. otworzyliśmy American Academy w Pradze - pierwszą amerykańską szkołę średnią w Republice Czeskiej. We wrześniu 2018 r. American Academy powstała również w Brnie, a we wrześniu 2019 r. rozpocznie się pierwszy rok szkolny w American Academy w Bratysławie. Dzięki amerykańskiej akredytacji mamy szeroką swobodę w tworzeniu własnego systemu edukacyjnego i programu nauczania. Naszą misją jest pomaganie uczniom w odkrywaniu swojego potencjału, pasji w różnych dziedzinach, a także rozwijaniu talentów, aby mogli zrealizować swój potencjał i marzenia.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZKOLE
Pražské humanitní gymnázium

W styczniu 2016 r. zdecydowaliśmy się zainwestować w praską szkołę średnią i całkowicie zmienić jej program i styl nauczania. Tak powstało Praskie Gimnazjum Humanistyczne (odpowiednik polskiego liceum). Tworząc program nauczania inspirowaliśmy się fińską reformą systemu edukacyjnego oraz nowoczesnymi metodami nauczania z USA.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SZKOLE

WSPOMINALI O NAS

Ta strona używa plików cookie do oferowania usług, personalizacji reklam i do analizy poziomu odwiedzin (další informace). Używając tej strony wyrażasz na to zgodę.