JK Education EXPO w Warszawie

Na naszych targach mogłeś spotkać się w piątek z przedstawicielami 23 szkół amerykańskich, kanadyjskich i europejskich. Mieli oni możliwość zaprezentowania swoich unikalnych programów naukowych, klubów i kółek zainteresowań oraz nowoczesnych kampusów. Dziękujemy wszystkim gościom targów za ich pytania, zainteresowanie oraz wspaniałą atmosferę. Zobacz sam jak było w piątek na targach.

Przegapiłeś nasze targi?

Nie rezygnuj ze swoich marzeń. Prześlij nam wiadomość a my damy Ci znać, co możemy dla Ciebie zrobić w temacie nauki zagranicą. Nie zapomnij napisać nam krótko o swoich zainteresowaniach i o tym, jak ma wyglądać szkoła Twoich marzeń.

*
*
*

Pisali o nas

We are looking for the new country manager

Do you want to be a part of the group which tries to improve education in Poland? Don't hesitate and send us your CV on work@jkeducation.pl.

Since we don't have the country manager for Poland we are not able to meet you in person but you can approach us via email info@jkeducation.pl or phone number +420 703 144 144.

Ta strona używa plików cookie do oferowania usług, personalizacji reklam i do analizy poziomu odwiedzin (další informace). Używając tej strony wyrażasz na to zgodę.