6 KROKÓW DO WYMARZONEJ SZKOŁY

JAK TO DZIAŁA?

Pierwszy kontakt

Zdecydowałeś się zainwestować w swoją naukę? Gratulacje! Wystarczy tylko napisać lub zadzwonić - Twój sen może się spełnić.

Konsultacja wstępna

Podczas spotkania nawzajem poznamy się lepiej. Dowiemy się, jakie są Twoje oczekiwania i cele, a na ich podstawie zaproponujemy rozwiązanie tylko dla Ciebie.

PROPOZYCJA DO WYBORU

Masz marzenie, aby uczyć się języka angielskiego w Anglii lub pogłębiać tajemnice biologii molekularnej w USA? Przygotujemy indywidualną ofertę tylko dla Ciebie.

Finalizacja planu

Gdy tylko otrzymasz swój plan nauki, wspólnie doprecyzujemy wszelki jego szczegóły oraz przygotujemy Cię do egzaminów wstępnych.

PROCES REKRUTACJI

Musisz jeszcze tylko zaliczyć egzaminy wstępne, które najczęściej polegają na osobistej rozmowie oraz teście z języka angielskiego. Trzymamy za Ciebie kciuki!

Przyjęcie do szkoły

Zostałeś przyjęty do wymarzonej szkoły i nic nie stoi na przeszkodzie, abyś realizował swoje marzenia. W trakcie całej nauki możesz zwrócisz się do nas z jakimkolwiek pytaniem lub problemem. Zawsze chętnie pomożemy.

Przejdźmy do kroku numer 1

skontaktuj się z nami

Napisali o nas

Ta strona używa plików cookie do oferowania usług, personalizacji reklam i do analizy poziomu odwiedzin (další informace). Używając tej strony wyrażasz na to zgodę.