Oferujemy kształcenie na światowym poziomie

JK Education jest firmą edukacyjną, która oferuje wykształcenie średnie na miarę XXI wieku. Jesteśmy największym pośrednikiem w dziedzinie nauki w najlepszych amerykańskich i kanadyjskich szkołach z internatem, działającym w regionie Republiki Czeskiej, Słowacji, Węgier i Polski.

Chcę znaleźć szkołę z moich snów

Nasze podejście do kształcenia

Jesteśmy ekspertami w zakresie kształcenia, którzy za pośrednictwem własnych projektów oferują rodzinom i uczniom w wieku od 12 do 18 lat naukę alternatywną do przestarzałego systemu kształcenia. Współpracujemy z najlepszymi amerykańskimi i kanadyjskimi szkołami średnimi, do których wyślemy w roku szkolnym 2017/2018 ponad 180 uczniów.

Wierzymy, że szkoła ma przygotować uczniów do szczęśliwego i pełnego sukcesów życia w XXI wieku. Pewne jest, że w najbliższej przyszłości będą potrzebni ludzie, którzy będą umieć się komunikować i prezentować informacje w kilku językach, rozwiązywać problemy i pracować zespołowo. Ludzie, którzy myślą krytycznie i wnoszą innowacyjne i kreatywne rozwiązania.

Wszystkich uczniów widzimy, jako indywidualności. Każdy ma inne zainteresowania, predyspozycje i marzenia. Naszym celem jest odkrycie i rozwijanie ich mocnych stron tak, aby potrafili w pełni rozwinąć swój potencjał. Nasze usługi przygotowujemy na miarę, dla każdego ucznia osobno.

NAJLEPSZY CZAS NA DECYZJĘ
O NAUCE ZA GRANICĄ

Czy chcesz uczyć się za granicą w wymarzonej szkole z internatem? Nie przegap szansy na skorzystanie z najlepszej oferty. Właśnie teraz jest najlepszy czas na złożenie aplikacji. Z czasem wybór dostępnych miejsc w szkołach zmniejszy się, a średni roczny koszt nauki w szkołach będzie naprawdę wysoki. Umów się na spotkanie z nami i od razu zacznijmy tym pracować!

Napisz do nas!

Szkoły średnie z internatem (boarding schools) są najlepszym typem zagranicznych szkół. Do ich absolwentów zaliczają się znani światowi politycy, skuteczni przemysłowcy, czołowi sportowcy i artyści.


Ze studiami za granicą i z kierowaniem utalentowanych uczniów do najlepszych światowych szkół mamy wieloletnie doświadczenie. Liczby mówią same za siebie.

150+
SZKÓŁ ŚREDNICH

Nawiązaliśmy współpracę z ponad 150 szkołami średnimi i podstawowymi z internatem na całym świecie.

12 007 863
ZAOSZCZĘDZONYCH ZŁOTYCH

Tyle oszczędziliśmy naszym uczniom na opłatach szkolnych (czesnym) za cały rok.

100+
Uczniów

W roku szkolnym 2017/2018 wysłaliśmy ponad 100 uczniów. W przyszłym roku planujemy wysłać ponad 180 uczniów.

Zobacz więcej o szkołach z internatem i poleć tam razem ze swoimi marzeniami.

Więcej informacji

Pisali o nas

Poszukujemy nowego kolegę na pozycje krajowy manager

Poszukujemy nowego kolegę na pozycje krajowy manager. Chcesz zostać częścią grupy, która rozwija kształcenie, edukacje w Polsce? Nie czekaj vyślij swoje CV pod adres work@jkeducation.pl.

W tej chwili nie posiadamy osobę do kontaktu w Polsce, więc proponujemy kontakt emailem lub telefonicznie. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt info@jkeducation.pl lub telefonicznie +420 703 144 144.

więcej informacji tu
Ta strona używa plików cookie do oferowania usług, personalizacji reklam i do analizy poziomu odwiedzin (další informace). Używając tej strony wyrażasz na to zgodę.