Zagraniczne
szkoły średnie

7 let
zkušeností

Przez 7 lat działalności JK Education umieściliśmy w zagranicznych szkołach w USA, Kanadzie i Europie setki uczniów. W Polsce, na Węgrzech, w Austrii oraz w Republice Czeskiej i na Słowacji oferujemy dwa typy zagranicznego kształcenia licealnego.

Szkoły z internatem są powszechnie postrzegane jako najlepsza opcja kształcenia zagranicznego w szkołach średnich

Dla bardziej wymagających klientów, którzy chcą wybrać konkretną szkołę o wysokiej jakości kształcenia i fantastycznym zapleczem, proponujemy zestaw kilkudziesięciu naszych partnerskich szkół z internatem (tzw. boarding schools). W zdecydowanej większości tych szkół umieszczamy uczniów już któryś rok z rzędu. Osobiście je odwiedziliśmy, więc możemy polecić je z czystym sumieniem. Szkoły z internatem są powszechnie postrzegane jako najlepsza opcja kształcenia zagranicznego w szkołach średnich. Również dla kilkudziesięciu klientów rocznie wyszukujemy odpowiednie szkoły na całym świecie, więc nie ograniczamy się do naszego długoterminowo budowanego zestawu szkół.

Dla klientów, których głównym celem jest, aby poprawić swój angielski i zdobyć doświadczenie z zagranicznego pobytu, i dla których nie jest tak bardzo istotny poziom naukowy, oferujemy alternatywę dla szkół z internatem w formie nauki w szkołach publicznych w USA z zakwaterowaniem w goszczących rodzinach. Więcej informacji na temat różnic między studiowaniem w szkołach z internatem i w szkołach publicznych znajduje się poniżej.

Nasz zespół

Nasz zespół składa się z profesjonalistów, którzy mają bogate doświadczenie w pomocy przy pośredniczeniu w kształceniu w zagranicznych szkołach średnich. Przeprowadzą cię przez cały proces i będą tu dla ciebie w trakcie całego twojego pobytu za granicą i po powrocie.

Joanna Kołodziej uczyła się i mieszkała w Londynie. Przez wiele lat pracowała jako wykładowca języka angielskiego na UW MSC w Warszawie. W JK Education pomaga uczniom w wyborze odpowiedniej szkoły, która będzie rozwijać ich talenty i zainteresowania, dobrze przygotuje do podjęcia studiów i będzie wspaniałym doświadczeniem Wspiera uczniów w całym procesie aplikacyjnym, a także w czasie nauki za granicą.

Formularz kontaktowy

NAPISZCIE DO NAS. Zostaw nam swoje namiary, a my skontaktujemy się z Tobą.

*
*
*

Napisali o nas

Ta strona używa plików cookie do oferowania usług, personalizacji reklam i do analizy poziomu odwiedzin (další informace). Używając tej strony wyrażasz na to zgodę.