ZAGRANICZNE UNIWERSYTETY

Edukacja za granicą w Twoim zasięgu

Ondřej Kania, współzałożyciel JK Education spełnił swoje marzenia i uczęszczał do liceum w USA, gdzie otrzymał amerykańskie świadectwo ukończenia szkoły średniej. Po powrocie zdecydował się pomagać młodym ludziom i sprawić, aby edukacja o najwyższej jakości za granicą, z którą polskie szkoły nie mogą konkurować, stała się bardziej przystępna. W ten sposób narodziła się wiodąca agencja oferująca naukę w szkołach średnich i na uniwersytetach w USA, Kanadzie i Wielkiej Brytanii.

W ciągu 6 lat istnienia JK Education pomogliśmy setkom uczniów wybrać odpowiednią szkołę za granicą. Znamy dokładnie system edukacji w innych krajach, dzięki czemu możemy prowadzić naszych klientów przez cały proces od rekrutacji po uzyskanie wizy w paszporcie. Pomagamy również naszym klientom podczas całego pobytu za granicą.

Wymarzona Alma Mater

Amerykańskie i brytyjskie uczelnie od dawna znajdują się na szczytach popularności. Ich studenci mają do dyspozycji wspaniałe i nowoczesne ośrodki, najlepsze programy akademickie na świecie oraz profesorów, wśród których jest wielu laureatów Nagrody Nobla. Dzięki temu studenci mogą prowadzić badania naukowe, rozwijać swoje talenty artystyczne lub uprawiać sport na profesjonalnym poziomie.

W przeciwieństwie do szkół w Polsce, uczniowie zagranicznych szkół średnich czasami mogą wybrać swój główny przedmiot już pod koniec drugiego roku nauki, dlatego mają więcej czasu, aby upewnić się, na czym chcą skupić się w przyszłości.

Nasza oferta

Od początku swojego istnienia, JK Education pomogła setkom uczniów znaleźć odpowiadające im międzynarodowe szkoły z internatem w USA, Kanadzie i Europie. Wiemy dokładnie co trzeba przygotować przed takim wyjazdem za granicę i oferujemy wsparcie w trakcie całego procesu.

Polecimy Ci odpowiedni uniwersytet

Dotychczas pomogliśmy już setkom uczniów w wyborze odpowiedniej dla nich szkoły. Znajdziemy również Twoją wymarzoną Alma Mater.

Poprowadzimy Cię przez proces rekrutacji

Wyjazd za granicę na uniwersytet jest łatwiejszy, jeśli wiesz jak to zrobić. Pomożemy Ci przygotować się do egzaminów SAT i TOEFL. Pomożemy Ci także uzyskać wszystkie niezbędne dokumenty i w Twoim imieniu kontaktujemy się z uniwersytetami.

Pomożemy Ci uzyskać pomoc finansową

Stypendia naukowe lub sportowe udzielane są głównie przez amerykańskie uczelnie.

Pomożemy Ci uzyskać wizę

Prawidłowo i na czas wypełnimy razem wszystkie formularze niezbędne do Twojego pobytu za granicą.

Będziemy tutaj dla Ciebie

W dowolnym momencie zadawać nam pytania lub sięgać po naszą pomoc podczas studiów za granicą.

Znajdź swoją szkołę

Alexandra Vasile
Director of College Counselling

Długofalową misją naszej firmy jest świadczenie usług w całej Europie Środkowej na najwyższym światowym poziomie. Aby mieć pewność, że nasi studenci otrzymują takie właśnie usługi, absolutnym priorytetem dla nas jako profesjonalistów było stworzenie stanowiska odpowiedzialnego za proces rekrutacji akademickiej. Wskazanie kogoś, kto ma duże doświadczenie - zarówno osobiste jak i zawodowe. Z przyjemnością przedstawiamy Alexandrę Vasile, która pracuje w naszej agencji na stanowisku Dyrektora Doradztwa Akademickiego.

Po uzyskaniu tytułu magistra na jednym z najlepszych na świecie uniwersytetów – tj. w Oksfordzie uzyskała tytuł doktora na American University of Arkansas. Następnie zaczęła pomagać młodym ludziom w wyborze odpowiednich uczelni. Alexandra ma duże doświadczenie w procesach rekrutacyjnych na amerykańskich i europejskich uniwersytetach.

Interesują Cię studia na zagranicznym uniwersytecie? Zostaw nam swoje namiary, a my skontaktujemy się z Tobą.

NAPISZCIE DO NAS

*
*
*
*

Napisali o nas

Ta strona używa plików cookie do oferowania usług, personalizacji reklam i do analizy poziomu odwiedzin (další informace). Używając tej strony wyrażasz na to zgodę.