JK Education już piąty rok z kolei organizuje targi zagranicznych szkół średnich a obecnie i światowych uniwersytetów. Na JK Education EXPO 2019 można się spotkać z przedstawicielami dziesiątek szkół średnich i uniwersytetów z USA, Kanady i Europy. Z przedstawicielami szkół zagranicznych spotykamy się systematycznie, abyśmy mieli pewność, że szkoły, które sobie wybieramy są naprawdę dobrej jakości i spełnią wymagania naszych klientów. Na naszych targach w październiku będziesz mieć okazję konsultować z naszymi fachowcami swoją wyobraźnię o ewentualnym kształceniu się za zagranicą. Pomożemy Ci wybrać szkołę a odbędziemy z Tobą cały proces przyjęcia.

Targi JK Education EXPO są wyśmienitą okazją spotkać się osobiście z przedstawicielami szkół i uzyskać ważne informacje z pierwszej ręki. Zdecydujesz się, jaką szkołę sobie wybrać a co wszystko jest związane z kształceniem za zagranicą. Nasze targi w Europie Środkowej odwiedzą co roku setki rodzin i studentów, którzy myślą o kształceniu na szkole średniej lub wyższej za zagranicą. Bądź między nimi i zarejestruj się.

Zarejestruj się

Co można od targów oczekiwać

Osobiste spotkanie
z przedstawicielami szkół 

Na JK Education EXPO spotkasz się przede wszystkim z członkami zespołów admission, które koordynują przyjmowanie nowych uczniów i studentów. Możesz tak wprost od nich sprawdzić, jak to w danej szkole działa.

Asystencja w całym czasie
trwania targów

Nie musisz się obawiać ani bariery językowej. Na wszystkich targach będzie przygotowana nasza ekipa, która pomoże Ci z tłumaczeniem i odpowie na jakiekolwiek pytanie dotyczące kształcenia za zagranicą.

W odpowiednim
czasie 

Szkoły przyjmują tylko ograniczoną ilość studentów. Wolne miejsca na szkołach szybko giną z wrastającym zainteresowaniem naszych studentów podczas roku. Dzięki temu, że targi organizujemy już w październiku, będziesz mieć dostatek czasu zapewnić sobie swoje miejsce w szkole a z naszą pomocą dobrze przygotować się na cały proces przyjmowania a załatwienia sobie wszystkiej potrzebnej dokumentacji. 

Z doradztwem w zakresie pośredniczenia kształcenia za zagranicą mamy więcej niż 7- letnie doświadczenie. Nasze szkoły partnerskie, z których wiele z nami współpracuje już kilka lat, wybieramy starannie tak, aby spełniały oczekiwania naszych klientów.

Zarejestruj się

ZAREZERWUJ SOBIE MIEJSCE

W celu uzyskania więcej informacji kliknij na miasto, w którym zamierzasz odwiedzić JK Education EXPO.

Zarejestruj się bezpłatnie

Na JK Education EXPO 2019 spotkasz się z przedstawicielami dziesiątek szkół średnich i uniwersytetów z USA, Kanady i Europy, które swoim studentom oferują przede wszystkim indywidualny przystęp, uzyskanie praktycznych umiejętności już przy kształceniu i możliwość wytworzyć sobie program kształcenia na miarę.
Szukasz szkoły, która dostosuje się do Twoich ambicji artystycznych, sportowych lub akademickich?

Zarejestruj się bezpłatnie i przyjdź znaleźć szkołę swoich marzeń.

*
*
*
*
*
*
*
*

Formularz kontaktowy

NAPISZCIE DO NAS. Zostaw nam swoje namiary, a my skontaktujemy się z Tobą.

*
*
*
Ta strona używa plików cookie do oferowania usług, personalizacji reklam i do analizy poziomu odwiedzin (další informace). Używając tej strony wyrażasz na to zgodę.